Úvod » Sjezdové lyžování » Sjezdové lyže » Freeride » RANGER 96

Fischer RANGER 96

  • Délky: 159-187
  • Hmotnost: 1 850 g/173 cm
  • Radius: 17 m/173 cm
  • Vykrojení: 128-96-119
 

Opravdový všestranný talent pro to, abyste se bavili v každém oblouku. Ranger 96 nabízí maximální všestrannost díky kombinaci stability, hbitosti a výkonu. Ať už na svahu nebo v prašanu, v dobrém nebo špatném počasí, v jakémkoli druhu sněhu, Ranger 96 je připraven na každé all-mountain dobrodružství. Optimálně vyvážená konstrukce umožňuje zvládnout jakýkoli typ terénu.

Pro cokoliv

Integrace výztuže Flex Cut a Shaped Ti poskytuje působivou přilnavost hran, vynikající kontrolu a špičkovou kvalitu jízdy. Snadné driftování je zaručeno pro zábavu na upravených sjezdovkách i mimo ně. Ranger 96 je perfektní volbou pro lyžaře, kteří si chtějí užít každý typ lyžování.

Stvořeno pro freeride!

Lyžařská řada Ranger je výsledkem 30 měsíců intenzivní spolupráce mezi týmovými sportovci, zaměstnanci, lyžařskými inženýry a lyžaři závislými na lyžích s cílem získat více z každého dne stráveného na sněhu, bez ohledu na podmínky nebo terén. Lyže řady Ranger jsou vyrobeny v Evropě a byly vyvinuty s velkým důrazem na výběr surovin a použití recyklovaných materiálů, abychom minimalizovali náš dopad na životní prostředí.

Technologie

Lyžařská zdatnost

Lyžařská zdatnost ohodnocená na stupnici od 1 do 10 hodnotami od 8 do 10

Doporučené vázání

© SF České Budějovice 2004-24 | Cookies a podmínky používání | Webdesign: webmasterova.cz