Úvod » Kolečkové lyžování » Technologické prvky » Kolečkové lyže

Technologické prvky - kolečkové lyže Fischer

Air Core Composite

Air Core Composite - ilustrační obrázek Nově vyvinutý rám Air Core Composite je použitý u obou modelů Carbonlite. Díky prvotřídním materiálům a výrobním postupům podobným jako při výrobě běžeckých lyží, nabízí rám Air Core Composite unikátní pocit z jízdy. Rámová konstrukce optimálně tlumí vibrace při jízdě a přináší tak pokaždé perfektní a klidný výkon.

Aluminium Frame

Velmi robustní a torzně tuhý hliníkový rám, který je zároveň velmi lehký a výkonný. Celkově nabízí klidou jízdu a výbornou stabilitu.

Full Rubber Wheel 100 / 80

Nová 100 mm / 80 mm celogumová kolečka s hliníkovým rámem umožňují efektivní odraz, navíc mají skvělé tlumící vlastnosti, jsou lehká a výkonná.

Precision Drive

Všechny komponenty použité pro upevnění koleček jsou vyráběny s minimální tolerancí. Přesnost je základem pro hladký chod koleček a vysokou životnost. Ložiska jsou dvojitě utěsněná a bezúdržbová.

PrimeTex®

Karbonová vlákna PrimeTex® jsou tenčí a mohou být uspořádána do slabší vrstvy. Díky velmi hladkým a sevřeným vazbám je při zpracování třeba méně pryskyřice. Tento efekt vede k znatelné redukci hmotnosti rámové konstrukce.

Razor Shape

Razor Shape - ilustrační obrázek Unikátní forma modelu Carbonlite Skate s integrovanou základnou Razor Shape Base zaručuje dostatečný prostor nad podkladem i při extrémních úhlech odrazu.

Splash Guard 100 / 80

Nový chránič pro všechny typy koleček velikosti 100 mm / 80 mm. Lehká a odolná součástka, kterou lze snadno připevnit nebo odmontovat jedním šroubem.