Úvod » Sjezdové lyžování » Sjezdové lyže » Tour » Transalp 90 Carbon

Fischer Transalp 90 Carbon

Sjezdové lyže Fischer Transalp 90 Carbon [nové okno]

TRANSALP 90 CARBON, širší skialpinistické lyže pro moderní kombinaci skialpinismu a freeridingu. Jádro je vyrobeno z lehkého dřeva Paulovnie, jde o sendvičovou strukturu s vyfrézovanými kanálky, překrytou pláty Titanalu o síle 0,5 mm v oblastech montážních bodů vázání. Nová karbonová výztuž CARBON TEX nyní pokrývá celou plochu lyží, tvoří hustou diagonální síť. Na první pohled patrná je zaklenutá forma AEROSHAPE, skloubená s klasickými plochými bočnicemi pro maximální výkon ve sjezdu.

AEROSHAPE - zakřivení vrchní plochy lyží pro redukci hmotnosti, dobrou torzní stabilitu a také proti usazování nánosů sněhu na lyžích.

CARBON TEX - na povrchu lyží viditelná, diagonální karbonová síť, která zvyšuje pevnost lyží

K lyžím doporučujeme skialpinická vázání FISCHER TOUR se systémem Dynafit. V nabídce naleznete také precut stoupací pásy (Mohair mix 65/35), případně haršajsny.

TRANSALP 90 CARBON jsou lehké, pevné a stabilní lyže, dokonalá výbava pro rozmanité alpské túry. Špička TOUR ROCKER zajišťuje, že se lyže v hlubším sněhu jen tak nezaboří a díky 89 mm pod botu už celkem dobře nesou. Model určený pro zdatné lyžaře a skialpinisty, co se nebojí rychlejší jízdy z kopce dolů. Vyniká perfektní stabilitou i ve velmi náročném terénu.

  • Délky: 155, 162, 169, 176, 183
  • Radius: 19 m/176 cm
  • Vykrojení: 125-89-108

Lyžařská zdatnost:  Lyžařská zdatnost ohodnocená na stupnici od 1 do 10 hodnotami od 7 do 10 

V setu s vázáním

 

Technologie

© SF České Budějovice 2004-20 | kontaktujte nás | Webdesign: webmasterova.cz