Úvod » Sjezdové lyžování » Sjezdové lyže » Women » My Ranger 90 Ti

Fischer My Ranger 90 Ti

Sjezdové lyže Fischer My Ranger 90 Ti [nové okno]

Dámské freeridové lyže, které jsou doma jak v prašanu, tak i na sjezdovce. Konstrukce je založena na lehkém dřevěném sendvičovém jádru AIR TEC TI (TI = Titanal 0,5 mm), které je dále vyztužené vrstvou z karbonových vláken, vše je doplněné mohutnou karbonovou špičkou.

K lyžím doporučujeme freeridové vázání ATTACK 11 AT, případně také stoupací freeridové vázání AMBITION 10. K dispozici jsou také vázání systému Dynafit, stoupací pásy nebo mačky.

MY RANGER 90 TI - nejuniverzálnější lyže pro freeriderky od FISCHER. Díky konstrukci AIR TEC TI, tedy sendvičovému dřevěnému jádru s Titanalovou výztuží, mají lyže dostatečnou tuhost pro jízdu po tvrdším podkladu, na sjezdovce s nimi lze kroužit středně dlouhé a delší oblouky i ve vyšší rychlosti, podobně jako třeba na lyžích typu ALL MOUNTAIN. Skvělé budou také na rozježděných sjezdovkách. V hlubokém sněhu se MY RANGER 90 TI rozhodně neztratí vzhledem k 90 milimetrům pod botou a výraznému FREESKI ROCKERu, tedy dlouhému náběhu špičky. Díky nízké hmotnosti mají tyto lyže dobré parametry také pro stoupání. Ideální lyže pro rozmanité zimní výlety po velehorách.

  • Délky: 155, 163, 171
  • Radius: 16 m/171 cm
  • Vykrojení: 125-90-116

Lyžařská zdatnost:  Lyžařská zdatnost ohodnocená na stupnici od 1 do 10 hodnotami od 7 do 9 

Doporučené vázání

 

Technologie

© SF České Budějovice 2004-20 | kontaktujte nás | Webdesign: webmasterova.cz